Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094500]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Підтримка міст у проектах чистої енергії на умовах державно-приватного партнерства

Консультанти ІМР - фахівці Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) - допоможуть залучити інвестиції від приватних інвесторів для реалізації проектів чистої енергії у містах - партнерах проекту. У пакет допомоги входить:

  • підтримка в підготовці проектів чистої енергії на умовах державно-приватного партнерства (ДПП): здійснення енергетичних аудитів, підготовка попередніх техніко-економічних обґрунтувань та розроблення концепцій ДПП для проектів чистої енергії, проведення обговорень із зацікавленими сторонами;
  • підготовка пакету документів, необхідних для реалізації проектів чистої енергії на умовах ДПП;
  • організація та проведення громадських обговорень та слухань щодо впровадження ДПП у місті;
  • проведення навчань місцевих фахівців;
  • консультативна підтримка процесу реалізації проектів чистої енергії на умовах ДПП тощо.

Фахівці проекту провели оцінювання готовності 17 міст-партнерів до реалізації проектів чистої енергії на умовах державно-приватного партнерства (ДПП). Конкурсний відбір проектів/міст здійснювався в два етапи:

Етап 1. Опитування міст-партнерів Проекту USAID на основі проформи-опитувальника та листа-роз’яснення щодо мети та очікуваних результатів конкурсного відбору.

Етап 2. Проведення Круглого столу, на якому представники відібраних у рамках першого етапу міст презентували проекти, запропоновані до реалізації на основі ДПП.

Перші два етапи відбору вже завершені. До короткого списку потрапили міста Херсон, Павлоград, Львів та Київ.

Тепер фахівці Проекту USAID розробляють для них техніко-економічні обґрунтування (ТЕО) проектів.

Після презентації та схвалення розроблених ТЕО містами за експертної підтримки фахівців Проекту USAID розпочнеться процес прийняття міськими радами рішення про передачу визначених об’єктів комунальної інфраструктури в концесію. Проект USAID співпрацюватиме з тими двома містами, де міські ради приймуть рішення про можливість такої передачі найшвидше.