Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1022621]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Будівлі з близьким до нульового енергоспоживанням: Інформаційний інженерно-будівельний центр знань на базі КНУБА

 

Термін впровадження: 2015 - 2017
Фінансування: Європейська Комісія

 

У липні 2015 року в Україні та ще шести країнах (Болгарії, Ірландії, Німеччині, Румунії, Туреччині та Чехії) стартував Проект "Підготовка спеціалістів зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні інженерно-будівельні центри знань" (Проект Train-to-NZEB). Мета проекту – створення мережі навчально-консультаційних центрів, які проводитимуть практичні тренінги, матимуть демонстраційні майданчики та надаватимуть комплексні консультаційні послуги щодо будівель з близьким до нульового енергоспоживанням. До реалізації проекту залучено 12 організацій з 7 країн світу.

В Україні Проект Train-to-NZEB втілює Всеукраїнська благодійна організація "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в партнерстві з Київським національним університетом будівництва і архітектури (КНУБА).

Проект Train-to-NZEB реалізується в межах Восьмої рамочної програми Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень та технологій "Горизонт 2020". Вся діяльність в рамках Проекту має забезпечувати виконання основних його стратегічних задач, націлених на поглиблення професійних знань спеціалістів в галузі енергозбереження у будівництві й архітектурі. Крім того, вона має сприяти підвищенню рівня обізнаності усіх зацікавлених у цьому питанні осіб.

Головним завданням Проекту в Україні є створення та розвиток провідного в Україні навчально-консультаційного осередку знань та технологій енергозбереження - "Інформаційного інженерно-будівельного центру знань" на базі КНУБА та розширення знань та розвиток навичок професійних кадрів будівельного профілю шляхом проведення спеціалізованих тренінгів на тему "Будівлі з близьким до нульового енергоспоживанням" (Nearly-Zero Energy Buildings – NZEB).

Цільова аудиторія Проекту:

  1. Робітники-будівельники (майстри, бригадири та виконроби, спеціалісти технічного нагляду);
  2. Висококваліфіковані та провідні спеціалісти будівельної галузі (конструктори, архітектори, інженери, менеджери-координатори будівельних робіт, проектно-будівельні консультанти);
  3. Особи, які не є професійними будівельниками, однак наділені повноваженнями щодо прийняття ключових рішень (особи, що посідають керівні посади та представники державних організацій).

Окрім того, Проект передбачає проведення різноманітних інформаційних заходів для популяризації концепції будівель з близьким до нульового енергоспоживанням серед широких верств населення.
 

 

Новини Проекту


 

Комунікаційні матеріали Проекту


Інформаційний бюлетень Проекту Train-to-NZEB - випуск №1 / лютий 2016 р. (англійською мовою)

Веб-сайт Проекту Train-to-NZEB

 

Матеріали семінарів, презентацій


 

 

Повернутись догори