Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156683]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Ми починаємо ПДН. Для чого? Для кого?

Проекти "Енергоефективні школи" та "Нова генерація", що реалізовані ВБО "Інститут місцевого розвитку" в рамках Програми соціального партнерства енергетичної компанії ДТЕК, визнані не лише освітньою спільнотою. Зокрема, Проект "Енергоефективні школи" отримав Гран-прі конкурсу кращих соціальних проектів в Україні.

У цьому навчальному році стартує інноваційний Проект "Енергоефективні школи: нова генерація", концепція якого передбачає впровадження програми дистанційного навчання (ПДН).

27 жовтня 2016 року у Києві відбувся семінар для потенційних кураторів пілотних шкіл нового Проекту, учасниками якого стали представники міст Донецької, Луганської, Дніпропетровської та інших областей (Добропілля, Енергодар, Зеленодольськ, Івано-Франківськ, Курахове, Павлоград, Першотравенськ, Щастя тощо).

Куратори є важливою зв’язуючою ланкою між спеціалістами Проекту та пілотними школами. Вони працюватимуть із навчальним закладами, оцінюватимуть рівень впровадження ПДН та контролюватимуть якість засвоєння навчального курсу. Тому правильний вибір куратора є однією зі складових успіху Проекту.

Звертаючись до учасників семінару, менеджер Департаменту зі сталого розвитку Дирекції з регіональної політики ДТЕК Аліна Зуйковська наголосила: "Починаючи новий Проект "Енергоефективні школи: нова генерація", ми впевнені, що все вийде якнайкраще. Завдяки нашим давнім партнерам, Інституту місцевого розвитку, Проектом упродовж його трьох хвиль було охоплено понад 100 тисяч осіб. Не лише учні, але і їхні вчителі, батьки та інші дорослі з різних міст України вчилися бути відповідальними споживачами енергетичних ресурсів. Сьогодні ми піднімаємо проблему енергоефективності на новий рівень і знаємо, що спільними зусиллями зможемо її вирішити!".

Під час семінару майбутні куратори ознайомилися з досвідом упровадження попередніх проектів, особливостями впровадження навчального та інформаційного компонентів нового Проекту, програмою дистанційного навчання. Своєрідною родзинкою заходу стало практичне заняття з демонстрацією учасникам основних моментів роботи з ПДН.

Завершився семінар індивідуальною співбесідою претендентів із організаторами Проекту. Куратори, які продовжать співпрацю з Проектом, будуть відібрані за результатами двотижневого дистанційного тренінгу.

Протягом листопада заплановані навчальні семінари для вчителів шкіл-учасників Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", які пройдуть у містах Добропілля, Павлоград та Київ.

  

  

  


Довідка:

Проект "Енергоефективні школи" впроваджувався у загальноосвітніх навчальних закладах України з 2012 по 2015 рік. Участь у трьох хвилях Проекту взяли учні 6-8 класів 210 загальноосвітніх навчальних закладів. Метою Проекту є виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів, який розуміє проблеми енергопостачальних підприємств та підтримує їх своїми діями: зберігає і раціонально використовує енергетичні ресурси та своєчасно сплачує за отримані послуги.

Проект "Нова генерація" впроваджувався протягом 2014 року серед учнів 10-х класів 12 загальноосвітніх навчальних закладах міст західного Донбасу. Метою Проекту є виховання у старшокласників лідерських якостей, самостійності та відповідальності, дбайливого ставлення до місця свого проживання; залучення учнівської молоді до колективної діяльності для покращення життя в їхньому будинку, мікрорайоні, місті та країні через підвищення рівня технічної, фінансової та правової грамотності у сфері житлово-комунального господарства.
 

Повернутись догори