Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156670]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

8 листопада 2016 р. ТОВ «Інститут місцевого розвитку» за участі представників НКРЕКП проводить спеціалізований семінар-практикум для спеціалістів виробничо-технічних служб підприємств-ліцензіатів НКРЕКП у сфері теплопостачання, що безпосередньо беруть участь у формуванні річного плану та розрахунку потреби у ПЕР на тему: «Методологічні аспекти формування «технічної частини» розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання і комунальні послуги» (Формування Річних планів виробництва, транспортування, постачання теплової енергії і відповідних комунальних послуг та нормативних витрат і втрат ПЕР і технологічної води. Презентація розрахункових таблиць та роз’яснення щодо їх заповнення).

Основні питання семінару-практикуму:

  • Вимоги та підходи до розрахунку корисного відпуску теплової енергії в розрізі груп споживачів та видів продукції та послуг;
  • Вимоги та підходи до розрахунку потреб у тепловій енергії для господарських потреб ліцензіата;
  • Вимоги та підходи до формування річних планів надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, вимоги до оформлення обов’язкових додатків відповідно до постанови НКРЕКП від 31.03.2016р. № 529;
  • Вимоги та підходи до розрахунку втрат теплової енергії в мережах та витрат теплової енергії на власні потреби джерел теплової енергії;
  • Вимоги та підходи щодо, визначення нормативних витрат палива (умовного, натурального) при формуванні тарифів на теплову енергію.
  • Вимоги до розрахунку нормативних витрат електроенергії та технологічної води в розрізі ліцензованих видів діяльності (виробництво, транспортування, постачання теплової енергії).

Місце проведення семінару-практикуму: Готель «Братислава», конференц-зал «Альянс Омега», вул. А. Малишка, 1, м. Київ.
 

Запрошення
Реєстраційна форма
Програма семінару-практикуму
 

Надсилайте заповнену реєстраційну форму на електронну адресу: office@mdi.org.ua до 4 листопада 2016 р.

Із питань участі та реєстрації звертайтеся за телефонами: (044) 428-76-10, (097) 731-46-68, (095) 577-99-45
 


Звертаємо Вашу увагу, що 16 листопада 2016 року заплановано проведення семінару-практикуму щодо "економічної частини" розрахунку тарифів, на який буде запрошено спеціалістів фінансово-економічних служб підприємств-ліцензіатів НКРЕКП у сфері теплопостачання.  

 

 

 

Повернутись догори