Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156648]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

У Кам’янці-Подільському представників ОСББ навчали реалізації енергоефективних заходів

18 серпня фахівці ІМР в рамках виконання завдань за Проектом USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) провели для жителів м. Кам’янця-Подільського семінар на тему "Реалізація енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках". Ініціаторами даного заходу стали самі мешканці міста, які звернулись до Ресурсного центру підтримки ОСББ із питань чистої енергії (РЦ). Останній є одним із 13 РЦ, які створені за підтримки Проекту USAID у містах-партнерах. 

Учасниками семінару стали майже 70 представників місцевих ОСББ, асоціацій ОСББ, міської ради, а також громадських організацій, що опікуються питаннями створення та діяльності ОСББ.

Експерти Проекту USAID розповіли присутнім про особливості проведення енергоефективних робіт у багатоквартирних будинках та залучення фінансових ресурсів. Говорили також і про законодавчі вимоги щодо підтримки в технічно справному стані будинків, технічну експлуатацію будинків, періодичність та обсяги робіт з утримання та ремонту будівель. 

Під час семінару учасникам презентували онлайн калькулятор, створений фахівцями ІМР в рамках Проекту USAID, який дозволяє ОСББ автоматично (у форматі Excel файлу) розраховувати величини фізичного зносу будинку (будівельних конструкцій та інженерних мереж). Ці результати уможливлять ОСББ приймати ефективні рішення щодо проведення обстежень будівель, визначення необхідного переліку робіт для забезпечення надійності та безпеки їхньої подальшої експлуатації. Калькулятор створений на запит РЦ міст-партнерів Проекту USAID.

     

  

 

 

Повернутись догори