Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1157611]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

НМК курсу за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" отримав гриф МОНУ

ВБО "Інститут місцевого розвитку" в рамках підтримки курсу "Основи споживчих знань" та Концепції споживчої освіти, що була оприлюднена в Україні в 2008 році, а також в рамках Проекту "Енергоефективні школи" за фінансової підтримки компанії ДТЕК розроблено та підготовлено до видання навчально-методичний комплект у складі програми курсу за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" й посібника «Про енергопостачання та енергозбереження для майбутнього споживача» для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів (автор: к.т.н., доцент Сафіуліна К.Р.).

Програму курсу і посібник оновлено з врахуванням змін в енергетичній та тарифній політиці держави та п’ятирічного досвіду проведення занять із питань енергозбереження.

Курс "Основи енергопостачання та енергозбереження" за змістом є базою для розвитку важливих життєвих компетенцій сучасної людини. Мета курсу полягає у вихованні свідомого та відповідального майбутнього споживача теплової та електричної енергії, який розуміє проблеми енергопостачальних підприємств та підтримує їх своїми діями: зберігає і раціонально використовує тепло та електрику й своєчасно сплачує за отримані послуги.

Навчально-методичний комплект у складі програми курсу та посібника розглянуто комісією з економіки Науково- методичної ради з питань освіти Інституту модернізації змісту освіти МОН України та надано гриф "Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах" (лист № 2.1/12-Г-268 від 02.06.2016).

Зазначений курс планується для впровадження у 2016-2017 навчальних роках в рамках четвертої хвилі Проекту "Енергоефективні школи".