Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1157598]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Інформаційний дайджест "Нові можливості для інвестицій"

 

Випуск №1 / березень 2016 р. 

Випуск №2 / червень 2016 р.

 

Випуск 3 / жовтень 2016 р.

Луцьке ОСББ залучило рекордні 3,5 млн гривень за урядовою програмою з енергоефективності

Уряд погодив фінансування проекту щодо поводження зі сміттям у Львові від ЄБРР

НЕФКО підписала угоди щодо підвищення енергоефективності з шістьма містами України

 

Луцьке ОСББ залучило рекордні 3,5 млн гривень за урядовою програмою з енергоефективності

Cпіввласники ОСББ «Центральна Вежа», що у м. Луцьку, скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та взяли найбільший в Україні кредит майже у 3,5 млн грн для проведення термомодернізації багатоквартирного будинку. Про це повідомляє Держенергоефективності.

У 16-типоверховому будинку, де мешкає понад 100 сімей, планується здійснити утеплення фасаду, встановлення індивідуального теплового пункту, заміну вікон та дверей у місцях загального користування. За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, досвід луцьких ОСББ свідчить про те, що реалізація таких заходів дозволить співвласникам майже вдвічі зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Він зазначає, що лідером за обсягом оформлених «теплих» кредитів за Урядовою програмою з енергоефективності є Волинська область, де ОСББ разом залучили майже 10 млн грн на утеплення багатоповерхівок. Кредитні кошти видає Укргазбанк, державним банком – партнер програми.

  

Уряд погодив фінансування проекту щодо поводження зі сміттям у Львові від ЄБРР

Проект Львова щодо рекультивації полігону твердих побутових відходів у Грибовичах та будівництва нового сміттєпереробного комплексу погоджений Мінфіном і пройшов до другого етапу відбору. В разі позитивного рішення на проект буде виділено 75 млн євро. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради із посиланням на міського голову Андрія Садового.За словами Львівського міського голови, близько 10% усіх майданчиків мають проблему з регулярним вивезенням сміття. «Оперативний штаб в міру можливостей надає допомогу тим компаніям-підрядникам, які не справляються з вивезенням, шукає альтернативні місця для твердих побутових відходів. Кожного дня місто продукує орієнтовно 650 тонн сміття, яке потрібно регулярно вивозити», - додає він.

Окрім будівництва заводу, проект передбачає і рекультивацію та закриття наявного полігону. За словами Андрія Садового, місто готове приступити до реалізації проекту вже, не чекаючи на європейські кошти. Тож зараз ведеться робота з досягненням відповідних домовленостей з сільськими громадами Малехова та Великих Грибовичів (які налаштовані проти реалізації проекту).

 

НЕФКО підписала угоди щодо підвищення енергоефективності з шістьма містами України

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) уклала шість нових договорів про заходи з підвищення енергоефективності в містах Добропілля, Слов’янськ, Вугледар, Курахово, Мірноград (Донецька область) та Кремінна (Луганська область).Про це йдеться у прес-релізі. Фінансування здійснюватиметься в рамках Північної ініціативи гуманітарної підтримки і енергоефективності для України, із використанням коштів Північних країн та Фонду Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P), основними вкладниками якого є Євросоюз і Швеція.Церемонія підписання пройшла в Києві на семінарі з питань муніципальних інвестицій в сфері енергоефективності. Метою організованого НЕФКО заходу є ознайомлення з реалізованими в низці українських міст успішними проектами в галузі енергоефективності. В семінарі взяли участь українські урядовці, провідні співробітники муніципальних органів, іноземні інвестори та офіційні особи тощо.

Заходи Північної ініціативи гуманітарної підтримки і енергоефективності реалізуються під управлінням НЕФКО. Кошти спрямовуються здебільшого на ремонт і реконструкцію муніципальних будівель в Луганській та Донецькій областях. Особлива увага приділяється об’єктам соціальної інфраструктури, таким як школи, дитячі садки, лікарні та медичні центри.

Сьогодні для заходів ініціативи є 10 млн євро. Фінансування вже надано 22 українським проектам для більш ніж 5,3 тис. вихованців дошкільних навчальних закладів і 10,7 тис. школярів. Реалізовані заходи також дозволяють отримати екологічний ефект внаслідок економії електроенергії і відповідного зниження викидів вуглекислого газу, оксидів азоту і сірки.
 

 

 

 

Повернутись догори