Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1157610]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Порядки формування та процедури встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення обговорили на семінарі в НКРЕКП

26 квітня 2016 р., Київ - У рамках виконання Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" ІМР спільно з фахівцями Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення НКРЕКП провів семінар на тему "Порядки формування та процедури встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Нове законодавство та актуальні питання". Учасники семінару - представники підприємств водопостачання та водовідведення – ліцензіати НКРЕКП із 17 пілотних міст-партнерів Проекту USAID  "Муніципальна енергетична реформа в Україні".

На семінарі були розглянуті вимоги проектів нових порядків формування тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та процедур їх встановлення, розроблених НКРЕКП. Актуальність розгляду цих питань пов’язана з тим, що з 01.01.2016 р. на ліцензіатів НКРЕКП не поширюється дія Постанови КМУ №869 від 01.06.2011 р. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги". В зв’язку з цим НКРЕКП розробила, оприлюднила в грудні 2015 р. на офіційному сайті та прийняла на засіданнях НКРЕКП у березні 2016 р. Постанови: "Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення", "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)", "Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення". Наразі ці Постанови проходять погодження з іншими уповноваженими органами та повинні набути чинності найближчим часом. 

Програма семінару включала такі питання:

  1. Огляд останніх змін чинного законодавства та проектів нормативно-правових актів з питань регулювання тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.
  2. Огляд загальних положень Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення: основні терміни, строк дії тарифів, розподіл витрат між видами діяльності та ін.
  3. Нові вимоги Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення щодо формування річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.
  4. Нові вимоги Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення щодо формування планованих витрат, що включаються до повної собівартості та планованого прибутку.
  5. Механізм компенсації в тарифах різниці між фактичними і планованими витратами.
  6. Розгляд особливих питань формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
  7. Вимоги Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
  8. Особливості Процедур встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

   

 

  

 

 

Повернутись догори