Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094543]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

ІМР провів спеціалізований семінар щодо регуляторних, тарифних та фінансово-облікових аспектів виробництва теплоти з альтернативних видів палива та реалізації інвестиційних проектів ліцензіатами різних форм власності

 

22 березня 2016 р., Київ – ТОВ "Інституту місцевого розвитку" провів семінар "Регуляторні, тарифні та фінансово-облікові аспекти виробництва теплоти з альтернативних видів палива та реалізації інвестиційних проектів ліцензіатами різних форм власності" для фахівців теплопостачальних підприємств, які вже здійснюють або мають намір здійснювати діяльність з виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива (АВП).

Під час семінару фахівці ІМР спільно з учасниками семінару розглянули такі основні питання:

  • Регулювання діяльності виробництва теплоти з альтернативних видів палива (АВП). 
  • Порядок формування тарифів на теплову енергію вироблену з АВП. Особливості формування тарифів для кінцевого споживача. Процедура встановлення тарифів на теплову енергію.
  • Фінансово-облікові аспекти реалізації інвестиційних проектів ліцензіатами різних форм власності. Особливості фінансування інвестиційних проектів. Капіталізація фінансових витрат.
  • Особливості оренди, суперфіцію об’єктів комунальної/державної власності для здійснення виробництва теплової енергії з АВП.
  • Фінансово-облікові аспекти виробництва теплової енергії з АВП, її транспортування та постачання.
  • Особливості облікової політики та ведення обліку витрат, доходів і фінансових результатів окремо за кожним ліцензованим видом діяльності.
  • Організація складського обліку виробничих запасів (палива).

У семінарі взяли участь фахівці підприємств різних форм власності із 13 міст України.

Учасники семінару засвідчили актуальність зазначеної теми, отримали відповіді на запитання, обмінялися досвідом та думками з колегами та доповідачами семінару, а також виявили зацікавленість у подальшій співпраці з Інститутом місцевого розвитку.

 

  

 

Повернутись догори