Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1121215]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Пропонуємо до вашої уваги приклад заповнення протоколу установчих зборів ОСББ та листків письмового опитування до нього, згідно з вимогами останніх змін до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Зауважте, будь ласка, що в основі лежить форма протоколу, затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015 р. № 203. Хоча закон і не вимагає складання протоколу при створенні ОСББ за цією формою, ми рекомендуємо її використовувати. Адже вона повною мірою відображає вимоги закону до вмісту протоколу і допоможе вам уникнути помилок.

Водночас, користуючись тим, що у випадку зі створенням ОСББ ми не зобов’язані неухильно дотримуватися затвердженої форми, ми внесли до неї незначні зміни, які полегшують складання протоколу, як-от: окремо зазначили дати проведення зборів і складання протоколу та виділили інформацію про представника співвласника в окрему колонку.

Для того, щоб вам було легше вносити свої дані на основі нашого прикладу, всі змінні відомості ми виділили шрифтом синього кольору.

Для заповнення протоколу і листків письмового опитування ми вигадали умовний 10-квартирний будинок та його співвласників. Інформація про них наведена в окремому файлі. Сподіваємося, це допоможе вам розібратися в протоколі.

Зверніть увагу, що в нашому умовному прикладі один зі співвласників - територіальна громада - не надіслав свого представника на установчі збори та не визначив особи, уповноваженої від нього підписати листок письмового опитування. Тому, по завершенню строку для проведення письмового опитування, наш умовний протокол було складено без результатів голосування від імені територіальної громади.