Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094545]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Навчально-методичне забезпечення факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" отримало гриф Міністерства освіти і науки України
 

У грудні 2015 р. навчально-методичний комплект до факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" (що складається з програми курсу та посібника для учнів 10-х класів "Абетка житлово-комунального управління"), який розробили спеціалісти ВБО "Інститут місцевого розвитку" в рамках Проекту ДТЕК "Нова генерація", отримав гриф Міністерства освіти і науки України (лист Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" № 2.1/12-Г-100 від 4.12.2015 р.). Це дає можливість включати факультативний курс у навчально-виховний процес у ЗНЗ України. А отже – змінювати ментальність українських школярів: формувати в них лідерські якості, ініціативність, небайдужість до спільних проблем, сприяти активізації особистих і колективних дій для покращення житлово-комунального управління в будинку, місті, країні.

Вітаємо авторський колектив курсу!

ДОВІДКА:

Проект "Нова Генерація" впроваджувався Інститутом місцевого розвитку в 2013-2015 рр. у рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК у 12 школах трьох міст Дніпропетровської області (Павлограда, Першотравенська та Тернівки).
Головна мета Проекту ДТЕК "Нова Генерація" ? виховання у молодого покоління лідерських якостей, самостійності та відповідальності, дбайливого ставлення до місця свого проживання; залучення учнівської молоді до колективної діяльності для покращення життя в їхньому будинку, мікрорайоні, місті та країні через технічну, фінансову та юридичну просвіту у сфері житлово-комунального господарства.

В основу курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" покладено ділову гру "Розумний будинок". Її завдання:

  • моделювання в класі реальних житлово-комунальних проблемних ситуацій, що виникають у багатоквартирному будинку;
  • опанування учнями знань, навичок і вмінь, спрямованих на успішне вирішення цих проблем;
  • виховання в учнів вмотивованого підходу до вирішення проблем, усвідомленого і грамотного, з техніко-економічної та юридичної точок зору.

Змодельовані ситуації стосуються проблем надання житлово-комунальних послуг водопостачання, водовідведення, опалення, електропостачання та економного споживання енергетичних та інших ресурсів; тарифів та оплати мешканцями за спожиті послуги; управління багатоквартирним будинком та підвищення його енергоефективності; благоустрою прибудинкової території; реалізації прав та обов’язків учасників житлово-комунальних відносин; добросусідства та безпеки проживання у будинку.

Докладніше про курс можна прочитати за посиланням: http://www.mdi.org.ua/511

 

 

Повернутись догори