Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094489]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Закупівля робіт із створення нового офіційного веб-сайту Інституту місцевого розвитку

 

28 серпня 2015 року

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію Проекту «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» №AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує про закупівлю робіт із створення нового офіційного веб-сайту Інституту місцевого розвитку. Створенння нового офіційного веб-сайту ІМР передбачено Планом організаційного розвитку ІМР.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до ІМР не пізніше 17:00, 07 вересня 2015 року.

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ № МАДЕМ-30-2015 та Технічне завдання "Створення нового офіційного веб-сайту Інституту місцевого розвитку" містять інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції.

 

Будь ласка, зверніть увагу, що обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг із оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 03 вересня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 

Повернутись догори