Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094487]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Закупівля юридичних послуг з супроводження підготовки та проведення концесійного конкурсу щодо реалізації біопаливного проекту

7 серпня 2015 р.

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію Проекту «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» №AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує про закупівлю юридичних послуг з супроводження підготовки та проведення концесійного конкурсу щодо реалізації біопаливного проекту.

Очікується, що відібрана на конкурсній основі організація самостійно та під керівництвом Проекту МАДЕМ, або із залученням партнерських організацій виконає комплекс робіт з підготовки та супроводження впровадження державно-приватного партнерства у формі концесії на створення об`єкта теплопостачання, надання відповідних консультацій, підготовки проектів відповідних документів, до якого входить:

  1. Підготовка проектів організаційно-розпорядчих документів щодо ініціювання концесії та супроводження органів місцевого самоврядування при схваленні відповідних рішень шляхом надання відповідних юридичних консультацій, зокрема, щодо надання земельних ділянок в користування для концесії.
  2. Підготовка проекту конкурсної документації та проекту рішення про оголошення конкурсу, а також надання відповідних юридичних консультацій відповідно до вимог концесійного законодавства.
  3. Підготовка проектів документації щодо організаційного забезпечення роботи конкурсної комісії, організації та проведення конкурсу з вибору концесіонера, проекту концесійного договору, сприяння оформленню документації, розгляду та оцінки конкурсних пропозицій, вибору переможця та підписання концесійного договору.
  4. Навчання працівників органу місцевого самоврядування залучених до організації та проведення концесійного конкурсу.
     

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються до подання своїх пропозицій до Інституту місцевого розвитку не пізніше 17:00, 25 серпня 2015 року.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ №МАДЕМ-29-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції.

Будь ласка, зверніть увагу, що обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг із оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 13 серпня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 

 

Повернутись догори