Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094519]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Закупівля послуг зі створення документального науково-популярного фільму з робочою назвою: "Джерело тепла, що змінить Україну"

25 червня 2015 р.

ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в рамках виконання Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує про закупівлю послуг зі створення документального науково-популярного фільму з робочою назвою: "Джерело тепла, що змінить Україну".

Метою Проекту МАДЕМ є розробка життєздатних рішень для використання місцевих альтернативних джерел енергії (біомаси) у Миргородському районі Полтавської області у відповідності до ринкових та екологічних вимог. Виконання завдань Проекту МАДЕМ дозволить підвищити рівень життя населення, замінити імпортований природний газ відновлювальними джерелами енергії та зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу. В рамках Проекту МАДЕМ буде реалізовано системний підхід, що передбачає перехід від традиційної системи централізованого теплопостачання в обраному місті – Миргороді – до сучасної та ефективної системи з використанням доступних місцевих видів палива замість імпортованого природного газу. Реалізація Проекту МАДЕМ дозволить протестувати пілотні інструменти для використання біомаси в міських системах теплопостачання та поширити цей досвід на інші районні центри України. Цілі і завдання Проекту МАДЕМ повністю відповідають пріоритетам Національної енергетичної стратегії України до 2030 року, зокрема щодо енергозбереження та зменшення споживання природного газу через використання альтернативних джерел енергії, захисту навколишнього середовища внаслідок зменшення викидів парникових газів.

У рамках інформаційної кампанії Проекту МАДЕМ Інститут місцевого розвитку передбачає створити документальний відеофільм із робочою назвою: «Джерело тепла, що змінить Україну». Цей документальний фільм планується використовувати для популяризації впровадження альтернативних джерел енергії, поширення досвіду здійснення важливого українського прориву із заміщення природного газу місцевою біомасою, адже сьогодні нашому суспільству та державі необхідні подібні успішні і практики. Фільм повинен показати, що Україна навіть на рівні невеликих міст відрита для інноваційних технологій і рішень.

Переглянувши фільм, люди, які впливають на ухвалення рішень у галузі енергетичної політики на місцевому та національному рівнях: міські голови, посадові особи органів місцевого самоврядування, міністерств та відомств, депутати тощо мають переконатися, що реалізація біоенергетичних проектів — це вже сьогоднішній день для України і реальна перспектива заміщення природного газу, здобуття енергонезалежності, відкриття нових бізнесів та створення робочих місць. Агровиробники мають отримати інформацію про формування нових ринків, у т.ч. ринку соломи, якого до реалізації Проекту в Україні практично не було.

Фільм повинен відповідати вимогам, що висуваються до освітніх продуктів із тим, щоб його можна було використовувати в освітніх цілях у ВНЗ та ЗНЗ як навчальний матеріал для учнів та студентів, а також демонструвати на семінарах, конференціях і фестивалях, у т.ч. міжнародних.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються до подання своїх пропозицій до ІМР не пізніше 17:00, 13 липня 2015 року.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ № МАДЕМ-27-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції.

Будь ласка, зверніть увагу, що обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг із оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

ІМР очікує на плідну співпрацю з Виконавцем щодо сприяння позитивним змінам в енергетичній і супутніх галузях економіки України та надання потужного поштовху для підвищення рівня усвідомлення суспільством необхідності заміщення природного газу альтернативними джерелами енергії.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 8 липня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 


 

 

Повернутись догори