Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094518]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Закупівля тюкованої соломи для забезпечення річних технологічних потреб у твердому біопаливі твердопаливного біокотла опалювальної котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл.)

 

Всеукраїнська благодійна організація "Інститут місцевого розвитку", виконавець Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує про закупівлю тюкованої соломи для забезпечення річних технологічних потреб у твердому біопаливі твердопаливного біокотла опалювальної котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл).

Метою Проекту МАДЕМ є розробка життєздатних рішень для використання місцевих альтернативних джерел енергії (біомаси) у Миргородському районі Полтавської області з урахуванням особливостей ринкових та екологічних вимог. В рамках Проекту МАДЕМ буде реалізовано системний підхід до переходу від традиційної системи централізованого теплопостачання з використанням в якості основного виду палива – природного газу – до сучасної та ефективної системи, що передбачає використання доступних місцевих видів палива з метою зниження витрат на імпортований природний газ. Згідно з концепцією Проекту МАДЕМ планується виконати реконструкцію існуючої котельні та встановити твердопаливний біокотел, що працює на тюкованій соломі, з лінією паливоподачі та пристроєм, який буде подрібнювати тюки соломи перед подачею в топку котла. Встановлюваний біокотел повинен забезпечувати роботу котельні в режимі базових навантажень. Тверде біопаливо буде постачатись для забезпечення річних технологічних потреб у твердому біопаливі твердопаливного біокотла опалювальної котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл.) в рамках реалізації Проекту МАДЕМ.

Предмет поставки - солома озимої пшениці врожаю 2015 року, пресована у великогабаритні тюки.

Переможець повинен бути готовим та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року".

У разі наявності в учасника пільг з оплати ПДВ, він має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва учасника, які б засвідчували ці пільги.

Запрошення до подання пропозиції №МАДЕМ-26-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції. 

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевого розвитку не пізніше 17:00 29 червня 2015 р. УВАГА! Дату подання пропозицій перенесено на 30 червня 10:00.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 22 червня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями ІМР і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 

Повернутись догори