Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094512]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт по пілотному проекту з реконструкції мережі зовнішнього освітлення мікрорайону міста Києва в межах вулиць Теодора Драйзера, Каштанова, Оноре де Бальзака, Миколи Закревського та проспекту Володимира Маяковського

 

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію Проекту «Енергоефективний вечірній Київ» (ЕВК), що фінансується за Договором про надання благодійного гранту між ТОВ ДТЕК Трейдінг та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» Б/н від 05.09.2013 р., оголошує конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт по пілотному проекту з реконструкції мережі зовнішнього освітлення мікрорайону міста Києва в межах вулиць Теодора Драйзера, Каштанова, Оноре де Бальзака, Миколи Закревського та проспекту Володимира Маяковського.

Перша черга будівельно-монтажних робіт передбачає заміну існуючої системи освітлення в «пілотному» житловому районі міста Києва Деснянський на сучасне енергоефективне обладнання для забезпечення якісного вуличного освітлення. Роботи за першим етапом вважатимуться виконаними у повному обсязі після завершення пусконалагоджувальних робіт та передання системи освітлення на баланс «Київміськсвітло».

З метою розробки та впровадження життєздатних рішень щодо створення сучасної системи вуличного освітлення на основі енергоефективного обладнання в пілотному житловому районі міста Києва Деснянський, ВБО «Інститут місцевого розвитку» має намір укласти договір з організацією (компанією), яка зобов’язується виконати функції генерального підрядника з реконструкції мережі зовнішнього освітлення мікрорайону міста Києва в межах вулиць Теодора Драйзера, Каштанова, Оноре де Бальзака, Миколи Закревського та проспекту Володимира Маяковського, в обсязі, передбаченому на першому етапі реалізації проекту. Роботи повинні бути виконанні згідно з усіма передбаченими чинним законодавством державними нормами, стандартами та робочим проектом, які генеральному підряднику надасть ВБО «Інститут місцевого розвитку». Роботи, які зобов’язується виконати генеральний підрядник, вважатимуться виконаними після завершення пусконалагоджувальних робіт, підписання акту готовності будівельно-монтажних робіт та передання системи освітлення на баланс «Київміськсвітло».

Запрошення до подання пропозиції №ЕВК-25-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції. Додатки можна завантажити ТУТ.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевого розвитку не пізніше 17:00 22 червня 2015 р.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 17 червня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями ІМР і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 

Повернутись догори