Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1036649]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт з реконструкції існуючої складської будівлі, розташованої на території КП "Спецкомунтранс" в м. Миргород, Полтавської області по вул. Шишацька, 86 із збільшенням корисного об’єму для зберігання тюків соломи загальним обсягом до 2000 т

 

ВБО "Інститут місцевого розвитку", яка забезпечує реалізацію Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" №AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013р., оголошує конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт з реконструкції існуючої складської будівлі, розташованої на території КП «Спецкомунтранс» в м. Миргород, Полтавської області по вул. Шишацька, 86 із збільшенням корисного об’єму для зберігання тюків соломи загальним обсягом до 2000 т.

Використання соломи передбачається в якості альтернативного виду палива в опалювальних котлах протягом року. Комплекс будівельних робіт передбачає реконструкцію наявної будівлі складу і будівництво двох додаткових складів. Площа кожного складу до 1000 м2. Конструкція складів передбачена з металевим каркасом, стінами зовнішнього огородження з легких сталевих профільованих листів і протипожежними стінами з керамічної цегли. Фундаменти під колони – пальові.

Роботи вважаються закінченими після підписання акту виконаних робіт у відповідності до чинного законодавства.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ № МАДЕМ-24-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції.

Кошторис реконструкції існуючої складської будівлі, розташованої на території КП "Спецкомунтранс" в м. Миргород, Полтавської області, по вул. Шишацька, 86 із збільшенням корисного об’єму для зберігання тюків соломи загальним обсягом до 2000 т міститься в окремих файлах (архів файлів додається).

Обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг з оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевого розвитку не пізніше 17:00 25 травня 2015 року.

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 18 травня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

Повернутись догори