Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094472]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт з будівництва і пуску в експлуатацію котельні по пров. Спартаківський, 8 у м. Миргород (ІІ черга будівництва)

 

ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в рамках виконання Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує конкурс на вибір генерального підрядника щодо виконання комплексу будівельно-монтажних робіт з будівництва і пуску в експлуатацію котельні по пров. Спартаківський, 8 у м. Миргород (ІІ черга будівництва).

Метою Проекту є розробка життєздатних рішень для використання місцевих альтернативних джерел енергії (біомаси) у Миргородському районі Полтавської області з урахуванням особливостей ринкових та екологічних вимог. В рамках Проекту буде реалізовано системний підхід до переходу від традиційної системи централізованого теплопостачання з використанням в якості основного виду палива – природного газу – до сучасної та ефективної системи, що передбачає використання доступних місцевих видів палива з метою зниження витрат на імпортований природний газ.

Вибір генерального підрядника відбувається для забезпечення робіт, пов’язаних з реалізацією другого етапу реконструкції котельні, при якому необхідно виконати будівельно-монтажні роботи по твердопаливній частині котельні.

Другій етап передбачає установку твердопаливного котла типу КОМКОНТ СН 90, потужністю 1.0 МВт в комплекті з системами подачі палива, золовидалення, відводу продуктів згоряння через димову трубу і будівництво витратного складу, прибудованого до котельні. Крім того, другою чергою передбачається заміна застарілого насосного обладнання і роботи по оздобленню будівлі котельні.

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ № МАДЕМ-23-2015 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції. 

Комплект робочих креслень по котельні по пров. Спартаківський, 8 у м. Миргород: частина 1, частина 2

 

Обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг з оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевогот розвитку не пізніше 17:00, 22 квітня 2015 р

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 16 квітня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

Повернутись догори