Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094532]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

 

Закупівля телескопічного навантажувача в рамках завдання зі створення необхідної інфраструктури для безперебійного забезпечення твердим біопаливом пілотної біокотельні ОКВПТГ «Миргородтеплокомуненерго» (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл.)

ВБО "Інститут місцевого розвитку" висловлює щиру вдячність за отримані пропозиції на ЗПП № МАДЕМ-20-2014 щодо закупівлі телескопічного навантажувача в рамках завдання зі створення необхідної інфраструктури для безперебійного забезпечення твердим біопаливом пілотної біокотельні ОКВПТГ "Миргородтеплокомуненерго" (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл.). Ми ретельно розглянули та оцінили отримані у зазначений термін пропозиції та оголошуємо результати оцінки отриманих нами пропозицій.

Переможцем визнано ТОВ "АМАКО Україна".

З повагою,

Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку"


 

ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в рамках виконання Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує про закупівлю телескопічного навантажувача в рамках завдання зі створення необхідної інфраструктури для безперебійного забезпечення твердим біопаливом пілотної біокотельні ОКВПТГ "Миргородтеплокомуненерго" (пров. Спартаківський, 8, м. Миргород, Полтавська обл.).

Метою Проекту є розробка життєздатних рішень для використання місцевих альтернативних джерел енергії (біомаси) у Миргородському районі Полтавської області з урахуванням особливостей ринкових та екологічних вимог. В рамках Проекту буде реалізовано системний підхід до переходу від традиційної системи централізованого теплопостачання з використанням в якості основного виду палива – природного газу – до сучасної та ефективної системи, що передбачає використання доступних місцевих видів палива з метою зниження витрат на імпортований природний газ.

Товар в обов’язковому порядку має бути розмитнений на території України та має супроводжуватись сертифікатом відповідності УкрСЕПРО згідно з вимогами ДСТУ 3413-96.

Поставка товару здійснюється на умовах доставки DDP КП «Спецкомунтранс», що розташоване за адресою: м. Миргород, Полтавська обл., вул. Шишацька, 86, відповідно до міжнародних правил тлумачення термінів «ІНКОТЕРМС» у редакції 2000 року. 

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ № МАДЕМ-20-2014 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції. 

Обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг з оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевогот розвитку не пізніше 17:00, 22 січня 2015 року

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua до 12 січня 2015 р.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

Повернутись догори