Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094468]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Закупівля твердого біопалива двох видів: тюкованої соломи та паливних гранул (пелет) для випробування працездатності твердопаливного біокотла та системи подачі палива опалювальної котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" (м. Миргород, Полтавська обл., пров. Спартаківський, 8)

 

ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) в рамках виконання Проекту "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" (МАДЕМ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за Договором про співпрацю між Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" (ІМР) AID-121-A-13-00002 від 1 червня 2013 р., оголошує конкурс на закупівлю твердого біопалива двох видів: тюкованої соломи та паливних гранул (пелет) для випробування працездатності твердопаливного біокотла та системи подачі палива опалювальної котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" (м. Миргород, Полтавська обл., пров. Спартаківський, 8).

Метою Проекту МАДЕМ є розробка життєздатних рішень для використання місцевих альтернативних джерел енергії (біомаси) у Миргородському районі Полтавської області у відповідності до ринкових та екологічних вимог. Виконання завдань Проекту дозволить підвищити рівень життя населення, замінити імпортований природний газ енергією із відновлюваних джерел та зменшити шкідливі викиди в атмосферу та вартість використання енергії. В рамках Проекту буде реалізовано системний підхід до переходу від традиційної системи централізованого теплопостачання в обраному місті - Миргороді - до сучасної та ефективної системи, що передбачає використання доступних місцевих видів палива замість імпортованого природного газу. Реалізація Проекту дозволить протестувати пілотні інструменти для використання біомаси у міських системах теплопостачання та поширити цей досвід на інші районні центри України. Цілі і завдання Проекту повністю відповідають пріоритетам Національної енергетичної стратегії України до 2030 року, особливо стосовно енергозбереження та зменшення споживання природного газу через використання альтернативних джерел енергії, захисту навколишнього середовища через зменшення викидів парникових газів і, як наслідок, залучення додаткових ресурсів через механізми Кіотського протоколу.

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ №МАДЕМ-9-2014 містить усю інформацію, необхідну для підготовки та подання пропозиції. 

Обрана організація (компанія) повинна бути готовою та мати бажання пройти процедуру звільнення від податку на додану вартість відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011р. №1301 "Про внесення змін до Порядку залучення використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року". У разі наявності в такої організації (компанії) пільг з оплати ПДВ, вона має надати посилання на норми законодавства, що стосуються таких пільг, або свідоцтва, які б засвідчували ці пільги.

Зацікавлені організації (компанії) запрошуються подати свої пропозиції до Інституту місцевогот розвитку не пізніше 17:00 22 жовтня 2014 р. УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 15 ЛИСТОПАДА!

Прохання стосовно роз’яснень будь-якого положення Запрошення до подання пропозиції та запитання від учасників закупівлі приймаємо на адресу ІМР tender@mdi.org.ua.

Лише письмові відповіді, направлені з офіційної електронної адреси ІМР tender@mdi.org.ua, або розміщені на веб-сторінці ІМР www.mdi.org.ua, вважатимуться офіційними відповідями Проекту МАДЕМ і розглядатимуться як такі під час прийняття і оцінювання пропозицій.

 

Повернутись догори