Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094539]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Інститут місцевого розвитку у співпраці з Держцінінспекцією України провів спеціалізований семінар щодо розрахунку тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням останніх вимог Держцінінспекції

Київ, 12 лютого 2014 р. фахівці ІМР на спеціалізованому семінарі-практикумі "Розрахунок тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням останніх вимог Держцінінспекції" обговорили з учасниками семінару останні вимоги щодо розрахунку тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. У семінарі взяло участь понад 70 представників 59 житлово-експлуатаційних підприємств та структурних підрозділів житлово-комунального господарства міських рад.

На семінарі було розглянуто такі основні питання:

  1. Огляд останніх змін законодавства у сфері утримання житла.
  2. Вимоги щодо оформлення документів для отримання висновку щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з Наказом Мінекономрозвитку від 14.08.2013 № 967 (з останніми змінами від 03.12.2013р.), зокрема: пояснювальної записки щодо обґрунтування планованих витрат разом з економічним аналізом фактичних витрат з надання послуг; річного плану надання послуг; державних і галузевих нормативів (норм) витрат і втрат ресурсів; калькуляції розрахунків планових витрат; копій договорів та інших документів згідно Наказу №967.
  3. Особливості подання до Держцінінспекції розрахунків по кожному будинку.
  4. Алгоритм розрахунку згідно Постанови КМУ №869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги": нормативних витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкової території; накладних витрат; планового прибутку.
  5. Детальний розгляд методичних підходів до розрахунку витрат на оплату праці, матеріальних витрат.
  6. Огляд особливостей та суперечностей, що виникають при розрахунку окремих складових послуги з утримання будинку та прибудинкових територій.

Питання семінару висвітлювали:

  1. Берестовенко Ю.В. - головний спеціаліст відділу методології, узагальнення та надання пропозицій з питань економічної обґрунтованості витрат при формуванні цін і тарифів Департаменту економічного аналізу та моніторингу цін і тарифів на ринках товарів та послуг Державної інспекції України з контролю за цінами
  2. Алексєєва Н.О. – головний бухгалтер ТОВ "ІМР", старший спеціаліст департаменту з обліку, аудиту та оподаткування
  3. Кузуб А.Є. – спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління ТОВ "ІМР"

 


 

 

Повернутись догори