Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094493]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Фахівці ІМР обговорили з фахівцями фінансово-економічних служб теплопостачальних підприємств взаємозв’язок облікової політики підприємства теплопостачання з вимогами формування тарифів

Київ, 25 вересня 2013 р. ТОВ "Інститут місцевого розвитку" провів інформаційно-консультаційний семінар-практикум "Взаємозв’язок облікової політики підприємства теплопостачання з вимогами формування тарифів". У семінарі взяли участь 47 представників (фахівці фінансово-економічних служб теплопостачальних підприємств, економісти, бухгалтери) 32 підприємств, що здійснюють діяльність у сфері теплопостачання.

На семінарі було обговорено такі питання:

  1. Облікова політика підприємства теплопостачання: все від розробки до затвердження/погодження. Структура облікової політики: аналіз рекомендацій Мінфіну і вимог НКРКП. Правильне внесення змін в наказ про облікову політику.
  2. Огляд головних законодавчих і нормативних актів, очікувані та актуальні зміни на дату проведення семінару з питань обліку та ціноутворення.
  3. Планування та облік витрат за ліцензованими видами діяльності (ЛВД).
  4. Облік доходів та фінансових результатів за ЛВД: методичні засади та практичний досвід.
  5. Розподіл активів за ЛВД.
  6. Особливості обліку та планування господарських операцій за ліцензованими та не ліцензованими видами діяльності.

Питання семінару висвітлювали фахівці ІМР: Бабак А.В. – директор ТОВ «Інститут місцевого розвитку», старший спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління в сфері ЖКГ; Алексєєва Н.О. – спеціаліст з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, головний бухгалтер ТОВ «Інститут місцевого розвитку»; Кузуб А.Є. – спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління; Лисенко Н.М. – директор департаменту з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, к.е.н., професор; Нич О.О. – директор департаменту з питань ціноутворення та фінансового управління.

 

 


Повернутись догори