Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1022612]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Відгуки пілотних ЗНЗ про заходи Проекту "Енергоефективні школи"

 

 

Розповідь учня 6-А класу школи № 134 Артема Яцука "Моя екскурсія в "Київенерго"

Нещодавно ми з класом відвідали “Київенерго”. Це була дуже цікава поїздка, під час якої я дізнався багато корисної інформації. Перед тим, як відвідати територію, нам провели інструктаж з техніки безпеки, де докладно розповіли як себе поводити під час екскурсії та показали карту. Нам було цікаво довідатися, звідки беруться тепло і світло у наших оселях, як виробляється теплова та електрична енергія, яке обладнання використовується на ТЕЦ і чи безпечно це з точки зору екології. Нашому класу показали турбіни і розповідали про температурні режими, які можна регулювати за допомогою спеціальних приладів. Ми дізналися, що працівники “Київенерго” докладають багато зусиль, щоб в наших домівках було тепло та світло. В них дуже важка робота, яка потребує багато часу та дисципліни. Вони працюють по змінному графіку. Якщо якась людина захворіла, то іншій доводиться працювати аж всі 24 години. Після того, як ми побачили всі кімнати в приміщенні, ми оглянули високу башню, де охолоджується вода. Мені дуже сподобалася кімната з пунктом керування. Там централізовано здійснюється управління всіма машинами та механізмами. Всі учні нашого класу залишилися дуже задоволені поїздкою і змогли дізнатися дуже багато цікавих речей.

Враження учнів СЗШ №242 від екскурсії на ТЕЦ-6

Снігур Владислав, учень 7-Б класу:
«Екскурсія дуже цікава. Мене вразили турбіни, здивував Центральний блок управління усією ТЕЦ. Яка відповідальність працівників! Я ніколи не думав, що по дротах ми продаємо і купуємо готову електроенергію».

Личман Анастасія, учениця 7-Б класу:
«Я і не уявляла, що ТЕЦ-6 займає таку велику територію і працюють на ній 700 чоловік у три зміни цілодобово! Ніяких вихідних і свят!»
 

 

Повернутись догори