Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156691]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Послуги з підбору персоналу для реалізації проектів

ІМР – надійний партнер багатьох організацій, які надають фінансування або впроваджують проекти у сфері житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку міст та регіонів. Інститут місцевого розвитку має потужну базу досвідчених спеціалістів та розгалужену мережу контактів, що дозволяє в найкоротший термін задовольнити потребу в кваліфікованих спеціалістах.

До роботи в ІМР залучені спеціалісти з бухгалтерського та податкового обліку, фінансового управління та ціноутворення, економічних та юридичних питань, питань соціальної політики, інженерів-консультантів, які спеціалізуються на дослідженнях систем централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, екологів тощо. Серед працівників та консультантів ІМР – науковці, кандидати економічних, соціологічних та технічних наук, професори, доценти, фахівці, які мають великий досвід роботи в комунальних підприємствах, проектних та академічних інститутах.

 Щоб замовити послугу з підбору персоналу, зверніться до Наталії Алєксєєвої, директора ТОВ "Інститут місцевого розвитку", office@mdi.org.ua