Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156657]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

 

Замовник: Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

2010 р.

 1. Розроблення методичних рекомендацій щодо організації першого капітального ремонту житлового будинку його власниками, співвласниками та державою через механізм спільного фінансування.
 2. Розроблення методичних рекомендацій з планування, обліку і калькулювання собівартості робіт (послуг) та обліку доходів та фінансових результатів на підприємствах тепло-, водопостачання та водовідведення.
 3. Дослідження правових аспектів та механізмів передачі житлових будинків об’єднанням власників (співвласникам) житла.
 4. Дослідження порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та внесення пропозицій щодо їх удосконалення.

2008 р.

 1. Розроблення порядку коригування цін/тарифів на житлово-комунальні послуги в разі зміни цін на енергоносії, ставок податків і зборів (обов‘язкових платежів), розміру мінімальної заробітної плати.
 2. Проведення аналітичних досліджень з питань запровадження "прибуткових будинків" та захист прав наймачів жилих/нежилих приміщень у таких будинках.

2007 р.

 1. Розроблення Методичних рекомендацій з проведення соціологічного дослідження громадської думки щодо стану реформування житлово-комунального господарства територіальних громад.
 2. Розроблення Методичних рекомендацій з проведення громадських форумів для залучення населення до вирішення проблем житлово-комунального обслуговування.
 3. Розроблення Методичних рекомендацій щодо порядку проведення переоцінки основних фондів (засобів) комунальних унітарних підприємств житлово-комунального господарства.
 4. Наукове обґрунтування першочергових заходів реформування житлово-комунального господарства.
 5. Розроблення методології систематичного соціологічного дослідження громадської думки щодо діяльності Мінбуду та органів місцевого самоврядування у сфері будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.
 6. Проведення досліджень та розроблення Порядку переоцінки основних засобів підприємств житлово-комунального господарства.
 7. Розроблення Методичних рекомендацій стратегічного планування на підприємствах водо-, теплопостачання та водовідведення.
 8. Проведення аналітичних досліджень та розроблення проекту Закону України щодо запровадження спеціального порядку сплати податку на додану вартість підприємствами житлово-комунального господарства.
 9. Дослідження чинного законодавства України з питань корпоратизації. Розроблення проекту Закону України "Про особливості корпоратизації комунальних підприємств, що провадять діяльність у сфері водо-, теплопостачання та водовідведення".
 10. Розроблення проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки".
 11. Наукове обґрунтування змін та доповнень щодо обсягів та джерел фінансування Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки. Розроблення паспорту програми.

Замовник: Державний комітет з питань житлово-комунального господарства України

2005 р.

 1. Визначення механізмів забезпечення беззбиткового функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного та теплового господарства.
 2. Оцінка інвестиційних потреб підприємств водопровідно-каналізаційного та теплового господарства в контексті реформування житлово-комунального господарства.
 3. Підготовка навчально-методичного посібника для посадових осіб органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади щодо нормативно-правових засад їхньої діяльності у сфері житлово-комунального господарства.
 4. Розроблення Методичних рекомендацій для проведення інформаційно-роз‘яснювальної роботи з реформування та розвитку житлово-комунального господарства.
 5. Розробка Концепції та Програми проведення громадського всеобучу щодо цілей та завдань реформування житлово-комунального господарства.
 6. Розробка Порядку формування і ведення Реєстру об‘єктів комунальної власності у сфері житлово-комунального господарства.
 7. Розробка Порядку формування та зміни статутного капіталу підприємств комунальної власності у сфері житлово-комунального господарства.
 8. Розробка Порядку проведення інвентаризації комунального майна на підприємствах житлово-комунального господарства.
 9. Розробка методології соціологічного опитування населення щодо рівня якості житлово-комунального обслуговування та дослідження стану реформування житлово-комунального господарства територіальних громад.

 

Повернутись догори