Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156687]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

2014 р.

Семінар-практикум "Розрахунок тарифів на вивезення побутових відходів"

Семінар "Формування тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води з урахуванням вимог ЗУ №1198-VII від 10.04.2014 року. Організаційні питання, форми та вимоги до розрахунків"

Семінар-практиум на тему "Вимоги до обґрунтування витрат під час формування тарифів підприємствами водопостачання та водовідведення відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №967 від 14.08.2013 із змінами і доповненнями відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №1428 від 3.12.2013. Планування прибутку для включення в тарифи. Підготовка Інвестиційних Програм. Адміністрування спецрахунків для розрахунків за Інвестиційними програмами відповідно до ПКМУ №750 від 9.10.2013"

Семінар-практикум на тему "Формування тарифів підприємствами теплопостачання відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №967 від 14.08.2013 р. Планування прибутку. Підготовка інвестиційних програм. Адміністрування спецрахунків для розрахунків за інвестиційними програмами"

Семінар-практикум "Вимоги до обґрунтування витрат під час формування тарифів підприємствами теплопостачання відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №967 від 14.08.2013 р. зі змінами і доповненнями відповідно до Наказу Мінекономіки №1428 від 3.12.2013 р. Планування прибутку для включення в тарифи. Підготовка Інвестиційних Програм. Адміністрування спецрахунків для розрахунків за Інвестиційними програмами відповідно до ПКМУ №750 від 9.10.2013 р."

Семінар-практикум "Вимоги до заповнення форм звітності, що подається до НКРКП, відповідно до Постанови НКРКП №202 від 11.10.2013 (чинна з 10.12.2013). Підготовка Інвестиційних програм та адміністрування спецрахунків для розрахунків за інвестиційними програмами у сфері водопостачання та водовідведення"

Cемінар-практикум "Розрахунок тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням останніх вимог Держцінінспекції"

Семінар-практикум "Вимоги до заповнення форм звітності, що подаються до НКРКП, відповідно до Постанови НКРКП №202 від 11.10.2013 (чинна з 10.12.2013). Адміністрування спецрахунків для розрахунків за інвестпрограмами у сфері теплопостачання"

 

2013 р.

Спеціалізований семінар "Розрахунок тарифів на вивезення побутових відходів з урахуванням останніх вимог Держцінінспекції"

Семінар-практикум "Розрахунок тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання для ліцензіатів місцевих органів влади з урахуванням останніх вимог до розрахунків Держцінінспекції"

Інформаційно-консультаційний семінар-практикум "Взаємозв’язок облікової політики підприємства теплопостачання з вимогами формування тарифів"

Інформаційно-консультаційний семінар-практикум "Алгоритм формування тарифів на вивезення побутових відходів. Автоматизація розрахунку"

Інформаційно-консультаційний семінар на тему «Складні формули методики тарифного стимулюючого регулювання - у простій формі»

Семінар-практикум "Алгоритм розрахунку тарифів на виробництво теплової енергії на ТЕЦ, ТЕС, АЕС і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування, постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення і постачання гарячої води"

Cемінар-практикум "Алгоритм розрахунку та встановлення тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення і постачання гарячої води"

Cемінар-практикум "Алгоритм розрахунку тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

Семінар-практикум "Законодавче регулювання у сфері поводження з побутовими відходами"

Інформаційно-консультаційний семінар-практикум "Досвід управління витратами та втратами води і роботи з абонентами. Порядок подання, розгляду, схвалення та виконання інвестиційних програм ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення"

2012 р.

Семінар "Актуальні питання забезпечення ефективного управління у житлово-комунальній сфері"

Семінар-практикум "Практичні аспекти застосування регуляторних вимог щодо формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для ліцензіатів НКРКП"

Семінар-практикум "Розрахунок планових витрат та складання Інвестиційної програми і планування прибутку для формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії відповідно до вимог ПКМУ №869"

Семінар-практикум "Складання Річних планів виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та надання послуг з опалення і ГВП відповідно до вимог ПКМУ № 869 (на підставі фактичних за останні п’ять років та прогнозованих обсягів)"

2011  р.

Cемінар-практикум "Актуальні питання ціноутворення на послуги утримання будинків, споруд та прибудинкових територій (згідно з ПКМУ №869 від 1.06.2011 р.)"

Семінар №3 "Методологічні та практичні підходи до планування прибутку і складання інвестиційної програми. Механізм розрахунку одно- і двоставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифів на послуги з опалення і ГВП. Процедура встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання" в рамках навчального курсу "Формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії відповідно до вимог Постанови НКРЕ №242 від 17.02.2011 р."

Семінар №2 "Методологічні та практичні підходи до розрахунку витрат для формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії" в рамках навчального курсу "Формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії відповідно до вимог Постанови НКРЕ № 242 від 17.02.2011 р."

Семінар №1 "Методологічні та практичні підходи до формування річних планів виробництва, транспортування та постачання теплової енергії" в рамках навчального курсу "Формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії відповідно до вимог Постанови НКРЕ № 242 від 17.02.2011 р."

Консультаційний семінар-практикум "Технічні та економічні аспекти розмежування процесів виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення і ГВП в діяльності теплопостачальних підприємств для цілей обліку, планування та ціноутворення"

2010 р.

Консультаційний семінар-практикум "Зміни в системі встановлення тарифів у сфері централізованого теплопостачання відповідно до Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України". Основні положення проекту Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, розробленого НКРЕ".

Консультаційний семінар-практикум "Зміни в системі встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України. Основні положення проекту Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення"

Семінар-практикум "Формування тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій. Аналіз практики порушень в сфері утримання житлового фонду та взаємовідносин з судовими органами"

Семінар "Методика формування двоставкових тарифів. Автоматизація розрахунку двоставкових тарифів за допомогою Моделі розрахунку тарифів"

Семінар-практикум "Оцінка кредитоспроможності підприємства для цілей залучення інвестицій. Огляд методики та практики формування двоставкових тарифів на теплову енергію та послуги централізованого опалення"

Консультаційний семінар-практикум "Актуальні питання ціноутворення у сфері централізованого теплопостачання. Зміни у правилах розрахунку двоставкових тарифів на теплову енергію, послуги централізованого опалення та постачання гарячої води".

Консультаційний семінар-практикум "Актуальні питання ціноутворення у сфері утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Перерахунок вартості послуг у разі знижених якісних та кількісних показників".

2009 р.

Семінар-практикум "Навчання суб‘єктів-операторів і спеціалістів сільського водопостачання основам роботи з електронними таблицями та користуванню Моделлю розрахунку тарифів на послуги водопостачання"

Консультаційний семінар-практикум "Актуальні питання формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення"

Консультаційний семінар-практикум "Актуальні питання формування тарифів на послуги з централізованого теплопостачання"

Навчальний семінар "Управління житловими будинками - новий напрямок роботи житлово-експлуатаційних підприємств"

2008 р.

Консультаційний семінар-практикум "Оренда комунального майна. Актуальні питання передачі майна, розрахунку орендної плати та обліку амортизаційних відрахувань"

Консультаційний семінар-практикум "Автоматизація процесу розрахунку тарифів для оперативного врахуванням вимог Державної інспекції з контролю за цінами. Актуальні питання формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення"

Навчальний семінар "Здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування"

Консультаційний семінар-практикум "Двоставкові тарифи. Формування виробничої програми. Практичний аспект. Методичні рекомендації з підготовки Програми розвитку системи централізованого теплопостачання для обґрунтування планового прибутку"

Консультаційний семінар-практикум "Методика здійснення перерахунків за теплову енергію. Практичні аспекти розрахунку двоставкових тарифів, коригування тарифів"

Семінари-практикуми "Методика формування двоставкових тарифів на теплову енергію та послуги гарячого водопостачання: розгляд прикладів окремих підприємств"

Навчання з психологічних та соціальних аспектів роботи зі споживачами для працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства та житлово-експлуатаційних підприємств

2007 р.

Cемінари "Управління житловим будинком: правові, економічні та організаційні аспекти"

Круглий стіл по обговоренню питань методичного забезпечення діяльності управителів житлового фонду

Навчання спеціалістів місцевих управлінь праці та соціального захисту населення з питань роботи в умовах єдиної технології прийому громадян

Семінари з фінансового управління та ціноутворення

Навчальні курси для представників міської влади та працівників підприємств водо-, теплопостачання та водовідведення в рамках проектів Агентства США з міжнародного розвитку "Реформування та реструктуризація комунальних підприємств" (2000-2005 рр.) та "Розповсюдження досвіду реформування сфери комунальних послуг" (2005-2007 рр.)

2006 р.

Семінари "Правові та соціально-психологічні аспекти створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку"

Семінари "Діяльність об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по утриманню та використанню спільного сумісного (неподільного та загального) майна"

Семінари "Бухгалтерський облік та звітність в ОСББ"

Семінар "Роль органів місцевого самоврядування в сприянні створенню і функціонуванню ОСББ"

2005 р.

Семінар "Організація роботи зі споживачами"

Семінар "Методика розрахунку диференційованої плати за утримання житла (квартирної плати) в залежності від якості житла та обсягу послуг з його утримання"

Повернутись догори