Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094471]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Консультаційний семінар-практикум
"Актуальні питання ціноутворення у сфері утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Перерахунок вартості послуг у разі знижених якісних та кількісних показників"

Дата та місце проведення:     22 квітня 2010 р., м. Київ
Цільова аудиторія:   спеціалісти управлінь житлово-комунального господарства, працівники ПЕВ житлових організацій

Основні питання семінару:

  • Формування тарифу на послуги з утримання будинків відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 529 від 20.05.2009 р. (огляд практики використання даних, що характеризують стан житлового фонду, який, обслуговується, для розрахунків; розрахунку нормативних прямих витрат; розрахунку накладних витрат; розрахунку планового прибутку, підходів до розподілу витрат в розрізі будинків; огляд можливості коригування тарифів).
  • Застосування положень Постанови КМУ № 529 щодо проведення громадських слухань.
  • Огляд законодавчих вимог, доцільності та можливості ведення побудинкового обліку витрат відповідно до структури затверджених (погоджених) тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
  • Аналіз законодавчих вимог до управління будинками, спорудами, житловими комплексами або комплексом будинків і споруд та практики його застосування.
  • Порядок проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 151 від 17 лютого 2010 р.
  • Підходи щодо перерахунку розміру плати з утримання будинків і прибудинкових територій у разі зниження кількісних і якісних показників за відсутності затвердженого порядку.
  • Досвід використання сучасних інформаційних технологій (у тому числі Інтернет) управителями житлових будинків у місті Кривий Ріг та інших містах України.