Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094507]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Оцінка регуляторної й інституційної структури водопостачання сіл у Криму, 2006-2007

Фінансування: Програма ООН з розвитку (UNDP)

Головною метою ПР ООН “Програми розвитку й інтеграції Криму” (ПРІК) є підтримка стійкого розвитку суспільства методами, що сприяють підтримці миру і стабільності в Криму за допомогою ініціатив, спрямованих на запобігання міжетнічної напруженості і посилення мирного співіснування різних етнічних груп.

Завдання Проекту:

  • Сприяння демократичному управлінню та інтеграції шляхом залучення громадян багатонаціональних спільнот до активної участі в поліпшенні їхнього рівня життя в співробітництві з місцевою владою.
  • Зменшення явної економічної нерівності між незаможними групами та іншими верствами населенням шляхом сприяння створенню доходу та робочих місць з особливим акцентом на підприємництво і розвиток МСП.
  • Підвищення рівня толерантності та соціальної згуртованості за допомогою освіти і культури.
  • Поліпшення якості і доступності базової інфраструктури і соціальних послуг у нужденних районах.
  • Підвищення своєчасності реагування в районах потенційних конфліктів шляхом створення “Системи моніторингу і безпеки людини”.

В рамках Проекту ІМР:

Розробив рекомендації щодо:

  1. Децентралізації відповідальності за забезпечення комунальними послугами й участі організацій співтовариства в забезпеченні комунальними послугами, зокрема, пов‘язані з експлуатацією системи і підтримкою її в робочому стані.
  2. Покращення правових, регуляторних та інституційних планів організаційної діяльності у сфері водопостачання сіл на рівні області, району, села.
  3. Інституційної/організаційної таі функціональної структури організацій, що беруть участь у забезпеченні водопостачання сіл на різних рівнях.
  4. Децентралізації відповідальності за надання муніципальних послуг та щодо законодавчих, регуляторних та інституційних змін на усіх рівнях в АР Крим.