Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1094477]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення

Підвищення ефективності водопостачання м. Алчевськ, 2007-2008

Фінансування: USAID

Загальна мета проекту передбачала створення моделі життєздатного Громадсько-приватного альянсу (ГПА) з огляду на визначення, розробку та впровадження муніципальних проектів із скорочення комерційних і технічних втрат води в українських містах. Метою ГПА стало впровадження проекту, спрямованого на значне скорочення обсягів недообліку води в місті Алчевську за один рік.

Завдання Проекту полягало у значному скороченні втрат води в системі водопостачання шляхом ряду технічних, оперативних і громадських заходів, проведених в місті Алчевську, та у сприянні впровадженню таких заходів в інших містах України. Цей механізм був закріплений програмою навчання і розповсюдження “уроків досвіду”.

Головні завдання Проекту:

  • Скорочення втрат води в місті Алчевську з метою оптимізації потреби у розвитку суспільної інфраструктури.
  • Підвищення ефективності Алчевського підприємства водопостачання.
  • Підвищення доступності вартості послуг для споживачів.

В рамках Проекту ІМР:

  1. Визначив головні джерела комерційних втрат води в Південно-західному районі міста Алчевська.
  2. Розробив комп‘ютерну гідравлічну модель водопостачання для Південно-західного району, яка дозволила водоканалу поліпшити управління водопостачанням.
  3. Розробив План заходів щодо скорочення втрат води і Фінансовий план, які лягли в основу Плану удосконалення діяльності Комунального підприємства “Алчевське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”, і містили набір практичних рекомендацій щодо скорочення комерційних втрат води.
  4. Надав допомогу місту у впровадженні Плану вдосконалення діяльності.
  5. Здійснив оцінку ефективності вжитих заходів шляхом моніторингу за результатами проекту та аналізу “витрати-вигода” та підготував Звіт про аналіз вигод та витрат Проекту “Підвищення ефективності водопостачання міста Алчевська”.
  6. Поширював результати роботи Проекту.