Інститут
Наш досвід
Про нас пишуть/говорять
Консалтинг
ОСББ
Публічно-приватне партнерство
Тренінги та семінари
Послуги з підбору персоналу
Вакансії
Закупівля послуг
Стара версія сайту

[1156647]

Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities.
Інформаційний портал ТЕПЛИЙ ДІМ - TEPLYDIM Information Portal
Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго

AEA

Реформа міського теплозабезпечення


 

Інститут місцевого розвитку заснований у 2004 році групою провідних спеціалістів у сфері житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку міст та регіонів.


Обидві організації працюють у співпраці та об’єднують провідних фахівців у сфері житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку.

До роботи в Інституті залучені досвідчені спеціалісти з бухгалтерського та податкового обліку, фінансового управління та ціноутворення, економічних та юридичних питань, питань соціальної політики, інженери-консультанти, які спеціалізуються на дослідженнях систем централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, екологи, люди з достатнім життєвим та практичним досвідом.
Серед працівників та консультантів Інституту – науковці, кандидати економічних, соціологічних та технічних наук, професори, доценти, фахівці, які мають великий досвід роботи в комунальних підприємствах, проектних та академічних інститутах.

Місією ВБО "Інститут місцевого розвитку" є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства через всебічну підтримку місцевого розвитку та соціально-економічного реформування житлово-комунального господарства в Україні.

Місія ТОВ "Інститут місцевого розвитку" полягає у наданні партнерам професійних консультаційних послуг у сферах соціально-економічного розвитку, соціального захисту та допомоги, стратегічного планування на рівні міста, регіону та окремого комунального підприємства, надання житлово- комунальних послуг, місцевого фінансування, досліджень та аналізу виявлених проблем на рівні країни, регіону, міста, інформування громадськості та посиленні дієвості громадянського суспільства

Структура ВБО "Інститут місцевого розвитку"

Структура ТОВ "Інститут місцевого розвитку"

 

Повернутись догори